073-2126155
מובילה בדיאגנוסטיקה מולקולרית

אודות

חברת פרונטו דיאגנוסטיקה מובילה בארץ בתחום דיאגנוסטיקה גנטית מולקולרית במהלך 23 השנים האחרונות.

פרונטו היא החברה היחידה בתחומה בארץ שפעילה בארבע זרועות:
החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של עשרות ערכות לדיאגנוסטיקה גנטית. פרי פיתוחה של החברה מבוססים על פטנטים בבעלות החברה ((PRONTO® technology. הטכנולוגיה הינה אחת מהראשונות שהיתה בסיס לערכות מסחריות לבדיקת שינויים גנטיים (SNPs) בתחומים שונים: סריקת נשאות למחלות, בדיקות קדם הריון, נטיה למחלות, פרמקוגנטיקה ורפואה מותאמת אישית. כל המוצרים קיבלו תו CE ועומדים בתקני הייצור המחמירים בעולם ISO9001: 2015 , EN46001.
הפעלה של מעבדה גנטית קלינית (מאז שנת 2008), המספקת שירותי אבחון מולקולרי מתקדמים הן בתחום הקליני והן במחקר לכל קופות החולים ובתי החולים בארץ, מרפאות פרטיות ולקוחות פרטיים בארץ ובחו"ל, חברות פארמה ועוד. המעבדה מאושרת על ידי משרד הבריאות ועומדת בתו תקן איכות בינלאומי ISO9001: 2015 ותקן ISO27799. את המעבדה מנהלת גב' סיגל צברי. בנוסף, המעבדה מצוידת במכשירים מהמתקדמים ביותר, וצוות הכולל: דוקטורים לביולוגיה מולקולרית, ביואינפורמטיקאי וטכנאים מיומנים בעלי הכרה במעמד כטכנאי מעבדה רפואית.
הפצה בלעדית בישראל של מוצרים וטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם, בתחום הגנטיקה המולקולרית, המפותחות על ידי חברות בינלאומיות מובילות: MRC-Holland, Sophia Genetics, DNA Genotek, Omixon, EmpireGenomics, Genomed, Innopsys ועוד.
הפצה בלעדית של שירותי מעבדה של חברות דיאגנוסטיקה מולקולרית מהמובילות בעולם פרונטו מציעה מגוון רחב ומקיף של בדיקות גנטיות ללקוחותיה, המאפשר את התאמת הבדיקה באופן מיטבי לצורך הקליני. בין הבדיקות המוצעות: בדיקות ריצוף אקסום וגנום קליניות, בדיקות NIPT (מטרניטי פוקוס), בדיקות סקר מורחב (Sema4), ובדיקות אונקוגנטיות (Prolaris, Afirma, EndoPredict) ועוד.

Comments are closed.